Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Private
lt: Privatus

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Size
lt: Dydis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: User
lt: Narys

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Owner
lt: Savininkas

en: No terms available.
lt: Nėra terminų.

en: Users
lt: Nariai

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: RSS category
lt: RSS kategorija

en: Reference method
lt: Referencinis metodas
