Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Private
lv: Privāts

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Size
lv: Izmērs

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: The username %name does not exist.
lv: Lietotājvārds %name neeksistē.

en: User
lv: Lietotājs

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term
lv: Termins

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: No terms available.
lv: Nav pieejams neviens termins.

en: Users
lv: Lietotāji

en: Reference
lv: Atsauce

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs
