Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ
