Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Users
nn: Brukarar
