Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Size
os: Ас

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
