Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
