Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Size
ps: كچه

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: User
ps: غړی

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Users
ps: غړي

en: @label ID
ps: @label پېژند
