Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Private
sk: Súkromné

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Size
sk: Veľkosť

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: The username %name does not exist.
sk: Používateľské meno %name neexistuje.

en: User
sk: Používateľ

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term
sk: Termín

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Owner
sk: Vlastník

en: No terms available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne termíny.

en: Users
sk: Používatelia

en: Reference
sk: Referencia

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: The referenced entity
sk: Odkazovaná entita

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
