Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Size
sl: Velikost

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: The username %name does not exist.
sl: Oprostite. Uporabniško ime %name ne obstaja.

en: User
sl: Uporabnik

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Owner
sl: Lastnik

en: No terms available.
sl: Ni kategorij.

en: Users
sl: Uporabniki

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik
