Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Size
sq: Madhësia

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: The username %name does not exist.
sq: Përdoruesi %name nuk ekziston.

en: User
sq: Përdoruesi

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: No terms available.
sq: Asnjë term në dispozicion.

en: Users
sq: Përdorues
