Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Save
th: บันทึก

en: The username %name does not exist.
th: ไม่มีผู้ใช้ %name

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Current user
th: ผู้ใช้ปัจจุบัน

en: The referenced entity
th: ที่อ้างถึงเอนทิตี
