Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Private
ug: شەخسىي

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر
