Private Taxonomy Terms (8.x-2.6) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Private
ro: Privat

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Size
ro: Mărime

en: Weight
ro: Greutate

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Term
ro: Termen

en: Owner
ro: Proprietar

en: Users
ro: Utilizatori

en: Reference
ro: Referință

en: Allowed values
ro: Valori permise

en: Current user
ro: Utilizatorul curent

en: The referenced entity
ro: Entitatea de referință

en: Reference method
ro: Metodă de referință

en: @label ID
ro: Id-ul @label

en: Textfield size: @size
ro: Dimensiunea câmpului de tip text: @size
