Private Taxonomy Terms (8.x-2.6) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Size
sr: Величина

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник

en: Reference method
sr: Метод референцирања
