Private Taxonomy Terms (8.x-2.6) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Private
id: Privat

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Size
id: Ukuran

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Term
id: Istilah

en: Owner
id: Pemilik

en: Users
id: Pengguna

en: Reference
id: Referensi

en: Allowed values
id: Nilai diizikan

en: Current user
id: Anggota sekarang

en: The referenced entity
id: Entitas yang dirujuk

en: Reference method
id: Metode referensi

en: @label ID
id: ID @label

en: Textfield size: @size
id: Ukuran field teks: @size
