Private Taxonomy Terms (8.x-2.6) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Private
it: Privato

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Size
it: Dimensione

en: Weight
it: Peso

en: Save
it: Salva

en: User
it: Utente

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Term
it: Termine

en: Owner
it: Proprietario

en: Users
it: Utenti

en: Reference
it: Riferimento

en: Allowed values
it: Valori consentiti

en: Current user
it: Utente corrente

en: The referenced entity
it: L'entità messa in relazione

en: Reference method
it: Metodo di riferimento

en: @label ID
it: ID @label

en: Textfield size: @size
it: Dimensione campo di testo: @size
