Private Taxonomy Terms (8.x-2.6) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Private
ne: निजि

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Size
ne: आकार

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
