Privatemsg (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Subject
cs: Předmět

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Tags
cs: Štítky

en: Message
cs: Zpráva

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: To:
cs: Komu:

en: Page
cs: Stránka

en: Private Messages
cs: Soukromé zprávy

en: From
cs: Od

en: Send
cs: Poslat

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: block
cs: blok

en: Messages
cs: Zprávy

en: Deleted
cs: Smazáno

en: The message has been sent.
cs: Zpráva byla odeslána.

en: Apply
cs: Použít

en: Participants
cs: Účastníci

en: Mark as read
cs: Označit jako přečtené

en: Mark as unread
cs: Označit jako nepřečtené

en: Separate multiple names with commas.
cs: Více jmen oddělte čárkou.

en: Allow private messages between users.
cs: Povolit soukromé zprávy mezi uživateli.

en: Offset
cs: Posun

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: Block a user
cs: Blokovat uživatele

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Delete message
cs: Smazat zprávu

en: Write new message
cs: Napsat novou zprávu

en: All messages
cs: Všechny zprávy

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Blocked users
cs: Blokovaní uživatelé

en: Enter the recipient, separate recipients with commas.
cs: Vložte příjemce, k jejich oddělování použijte čárky.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
cs: Odkazovaná entita (%type: %id) neexistuje.
