Privatemsg (2.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Subject
jv: Subyek

en: Tags
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Deleted
jv: Dibusak

en: Send message
jv: Kirim pesen

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: All messages
jv: Kabèh pesen

en: Asc
jv: Urut Maju
