Privatemsg (2.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: ,
ug: ،

en: Send
ug: يوللاش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: block
ug: تارماق رايۇن

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: The message has been sent.
ug: ئۇچۇر يوللاندى.

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
