Privatemsg (2.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: From
ast: De

en: Deleted
ast: Desaniciáu

en: The message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax
