Privatemsg (2.0.0-rc1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Author
se: Čálli

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
