Privatemsg (2.0.0-rc10) - en to cy translation catalogue (28 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Author
cy: Awdur

en: Subject
cy: Testun

en: Tags
cy: Tagiau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Format
cy: Fformat

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: From
cy: Gan

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: block
cy: bloc

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu

en: The message has been sent.
cy: Mae'r neges wedi ei yrru.

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
