Privatemsg (2.0.0-rc10) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: To:
oc: A :

en: From
oc: De

en: Sort by
oc: Triar per

en: block
oc: blòt

en: Messages
oc: Messatges

en: Deleted
oc: Suprimit

en: The message has been sent.
oc: Lo messatge es estat mandat.

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Send message
oc: Envia lo messatge

en: Block a user
oc: Bloquer un utilizaire

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: All messages
oc: Totes los messatges
