Privatemsg (2.0.0-rc10) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Tags
ps: بچوي

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Format
ps: بڼه

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - Any -
ps: -هر-

en: - All -
ps: - ټول -

en: All messages
ps: ټول پیغامونه
