Privatemsg (2.0.0-rc11) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Tags
sl: Oznake

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Format
sl: Oblika

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: From
sl: Od

en: block
sl: blok

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: The message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: - Any -
sl: - Vse -
