Privatemsg (2.0.0-rc12) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Format
el: Μορφή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: From
el: Από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: The message has been sent.
el: Το μήνυμα στάλθηκε.

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Participants
el: Συμμετέχοντες

en: Mark as read
el: Σήμανση ως αναγνωσμένα.

en: Mark as unread
el: Σήμανση ως μη αναγνωσμένα

en: Separate multiple names with commas.
el: Διαχωρίστε πολλαπλά ονόματα με κόμματα.

en: Allow private messages between users.
el: Επιτρέψτε προσωπικά μηνύματα μεταξύ των χρηστών.

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος

en: Block a user
el: Αποκλεισμός χρήστη

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Delete message
el: Διαγραφή μηνύματος

en: Write new message
el: Σύνθεση μηνύματος

en: All messages
el: Όλα τα μηνύματα

en: Receive email notification for incoming private messages
el: Να ειδοποιούμαι με e-mail όταν υπάρχουν νέα προσωπικά μηνύματα

en: Asc
el: Αύξ

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
el: Η αναφερόμενη οντότητα (%type: %id) δεν υπάρχει.
