Privatemsg (2.0.0-rc13) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Message
nn: Melding

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Created
nn: Laga

en: From
nn: Frå

en: Deleted
nn: Sletta

en: The message has been sent.
nn: Meldinga er sent.

en: Send message
nn: Send melding
