Privatemsg (2.0.0-rc14) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Tags
et: Sildid

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Format
et: Vorming

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: From
et: Kellelt

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: block
et: plokk

en: Messages
et: Sõnumid

en: Deleted
et: Kustutatud

en: The message has been sent.
et: Teade on saadetud.

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Send message
et: Saada teade

en: Migration
et: Migreerimine

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: All messages
et: Kõik teated

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Blocked users
et: Blokeeritud kasutajad

en: Asc
et: Kasvav

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
et: Viidatud olemit (%type: %id) ei eksisteeri.

en: Name (autocomplete)
et: Nimi (automaatjätkamine)
