Privatemsg (2.0.0-rc14) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Author
mk: Автор

en: Settings
mk: Поставки

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: block
mk: блок

en: - All -
mk: - Сите -
