Privatemsg (2.0.0-rc5) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Format
ku: فۆرمات

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: From
ku: له‌لایەن

en: block
ku: بلۆک

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: The message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ ناردرا.

en: Send message
ku: ناردنی پەیام

en: All messages
ku: هەموو پەیامەکان
