Privatemsg (2.0.0-rc7) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Format
be: Фармат

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: From
be: Ад

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: block
be: блок

en: Deleted
be: Выдалена

en: The message has been sent.
be: Паведамленне адпраўлена.

en: Apply
be: Ужыць

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: All messages
be: Усе паведамленні
