Privatemsg (2.0.0-rc7) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Tags
sq: Etiketat

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: From
sq: Nga

en: block
sq: blloku

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: The message has been sent.
sq: Mesazhi u dërgua.
