Privatemsg (2.0.0-rc8) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: From
eo: De

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: block
eo: bloko

en: Deleted
eo: Forigita

en: The message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Apply
eo: Apliku

en: Send message
eo: Sendu mesaĝon

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
