Privatemsg (2.0.0-rc8) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: Tags
is: Efnisorð

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Format
is: Stílsnið

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: To:
is: Til:

en: From
is: Frá

en: Members
is: Meðlimir

en: Sort by
is: Raða eftir

en: block
is: blokk

en: The message has been sent.
is: Skilaboðin hafa verið send.

en: Apply
is: Virkja

en: Send message
is: Senda skilaboð

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
