Privatemsg (2.0.0-rc15) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Body
km: តួ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Tags
km: ស្លាក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: From
km: ពី

en: block
km: បណ្ដុំ

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: The message has been sent.
km: សារ​បាន​ផ្ញើ​រួចហើយ ។

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: All messages
km: សារ​ទាំង​អស់
