Privatemsg (2.0.0-rc15) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Author
mr: लेखक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Format
mr: रचना

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Private Messages
mr: खाजगी संदेश

en: From
mr: कडून

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Deleted
mr: मिटवले गेले

en: The message has been sent.
mr: संदेश पाठवला गेला

en: - Any -
mr: - काहीही -
