Production check & Production monitor (2.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Component
am: ምንዝር

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Error
am: ስህተት

en: Error reporting
am: ስህተት ሪፖርት ማድረጊያ
