Production check & Production monitor (2.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: File
gl: Ficheiro

en: Settings
gl: Axustes

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Label
gl: Etiqueta

en: Component
gl: Compoñente

en: Configure
gl: Configurar

en: Error
gl: Erro

en: Contact
gl: Contacto

en: Update status
gl: Estado de actualización

en: Severity
gl: Gravidade

en: Warning
gl: Alerta

en: OK
gl: Aceptar

en: Details
gl: Detalles

en: Processors
gl: Procesadores

en: Option
gl: Opción

en: Info
gl: Información

en: or
gl: ou

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Error reporting
gl: Informe de erros

en: Visitors
gl: Visitantes

en: User registration settings
gl: Configuración da alta de usuarios

en: Administrators only
gl: Só administradores

en: Visitors, but administrator approval is required
gl: Visitantes, pero é necesaria a aprobación dos administradores

en: Aggregate and compress CSS files.
gl: Xuntar e comprimir os arquivos CSS.
