Production check & Production monitor (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: File
sk: Súbor

en: Settings
sk: Nastavenia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Component
sk: Komponent

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Error
sk: Chyba

en: Contact
sk: Kontakt

en: Update status
sk: Stav aktualizácie

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Warning
sk: Varovanie

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Processors
sk: Procesory

en: Option
sk: Možnosť

en: API key
sk: API kľúč

en: or
sk: alebo

en: Error reporting
sk: Hlásenie chýb

en: Visitors
sk: Návštevníci

en: User registration settings
sk: Nastavenia registrácie používateľov

en: Administrators only
sk: Len administrátori

en: Visitors, but administrator approval is required
sk: Návštevníci, vyžadované schválenie administrátorom

en: Aggregate and compress CSS files.
sk: Spojiť a komprimovať CSS súbory.
