Production check & Production monitor (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: File
af: Lêer

en: Settings
af: Verstellings

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Contact
af: Kontak

en: Update status
af: Opdateer status

en: Severity
af: Strengheid

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Error reporting
af: Foutverslaggewing

en: User registration settings
af: Gebruikersregistrasie verstellings
