Production check & Production monitor (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: File
lv: Fails

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Component
lv: Komponents

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Error
lv: Kļūda

en: Contact
lv: Kontakti

en: Severity
lv: Smagums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Processors
lv: Apstrādātāji

en: Option
lv: Iespēja

en: API key
lv: API atslēga

en: User registration
lv: Lietotāja reģistrācija

en: or
lv: vai

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Error reporting
lv: Kļūdu ziņošana

en: Visitors
lv: Viesi

en: User registration settings
lv: Lietotāja reģistrācijas iestatījumi

en: Administrators only
lv: Tikai administratori

en: Visitors, but administrator approval is required
lv: Viesi, bet ir nepieciešams administratora apstiprinājums
