Production check & Production monitor (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: File
sv: Fil

en: Settings
sv: Inställningar

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Component
sv: Komponent

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Error
sv: Fel

en: Contact
sv: Kontakt

en: Update status
sv: Uppdateringsstatus

en: Severity
sv: Grad

en: Warning
sv: Varning

en: Details
sv: Detaljer

en: Processors
sv: Bearbetare

en: Option
sv: Val

en: User registration
sv: Användarregistrering

en: Info
sv: Information

en: or
sv: eller

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Error reporting
sv: Felrapportering

en: Visitors
sv: Besökare

en: User registration settings
sv: Inställningar för användarregistrering

en: Administrators only
sv: Enbart administratörer

en: Visitors, but administrator approval is required
sv: Besökare, men godkännande från administratör krävs.

en: Aggregate and compress CSS files.
sv: Samla ihop och komprimera CSS-filer.
