Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: File
jv: Berkas

en: Settings
jv: Sétingan

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Label
jv: Judul

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Error
jv: Salah

en: Contact
jv: Kontak

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Warning
jv: Weling

en: Details
jv: Lengkapé

en: Visitors
jv: Pengunjung

en: Administrators only
jv: Administrator thok

en: Visitors, but administrator approval is required
jv: Dayohé situs, tapi mbutuhaké persetujonan administrator

en: Aggregate and compress CSS files.
jv: Kumpulaké lan dipenet berkas CSS.
