Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: File
os: Файл

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
