Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: File
bn: ফাইল

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Error
bn: ত্রুটি

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Details
bn: বিস্তারিত
