Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Processors
bo: སྒྲིག་བཟོ་ལག་ཆ

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: or
bo: ཡང་ན

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན

en: Administrators only
bo: དོ་དམ་པ་ཁོ་ནས

en: Visitors, but administrator approval is required
bo: དོ་དམ་པས་ཆོག་མཆན་གནང་བའི་ལྟ་ཀློག་མཁན

en: Aggregate and compress CSS files.
bo: CSS ཡི་ཡིག་ཆ་མཉམ་རུག་དང་སྡུད་སྒྲིག་བྱེད་པ།
