Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Error reporting
dz: འཛོལ་བ་སྙན་ཞུ་འབད་དོ།

en: User registration settings
dz: ལག་ལེན་པའི་ ཐོ་བཀོད་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
