Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: File
eu: Fitxategi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Label
eu: Etiketa

en: Component
eu: Osagaia

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Error
eu: Errorea

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Update status
eu: Eguneratu egoera

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Warning
eu: Kontuz

en: OK
eu: Ados

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Info
eu: Informazioa

en: or
eu: edo

en: Error reporting
eu: Erroreari buruz informatu

en: Visitors
eu: Bisitariak

en: User registration settings
eu: Erabiltzaileen harpidetzarako ezarpenak

en: Administrators only
eu: Kudeatzaileak bakarrik

en: Visitors, but administrator approval is required
eu: Bisitariak, baina kudeatzailearen onespena beharko dute.

en: Aggregate and compress CSS files.
eu: CSS-ren fitxeroak batu eta konprimitu.
