Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Label
lt: Etiketė

en: Component
lt: Komponentas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Error
lt: Klaida

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Update status
lt: Apklausos būsena

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: Details
lt: Išsamiai

en: Processors
lt: Procesoriai

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Info
lt: Informacija

en: or
lt: arba

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Error reporting
lt: Klaidų pranešimai

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: User registration settings
lt: Narių registracijos nustatymai

en: Administrators only
lt: Tik administratoriai

en: Visitors, but administrator approval is required
lt: Lankytojai, bet administratoriaus leidimas reikalingas

en: Aggregate and compress CSS files.
lt: CSS failus surinkti į vieną ir suspausti.
